jesen2017

 

Návrat legendy: nový Garmin eTrex

Garmin eTrex 30Garmin, líder v satelitných navigáciách, uviedol na slovenský trh redizajnovaný a vylepšený eTrex, založený na najpopulárnejšej a najspoľahlivejšej ručnej navigácii, ktorej sa po celom svete doteraz predalo milióny kusov. eTrex dostal odolnejší a ergonomickejší „kabát", prehľadnejšie používateľské rozhranie, ľahšie čitateľný displej, „mamutiu" výdrž batérií -25 hodín a v neposlednom rade nový chipset, ktorý mu umožňuje súčasne prijímať signál GPS aj GLONASS, a tak lokalizovať vašu polohu presnejšie ako kedykoľvek predtým.

 

eTrex je už desať rokov jasnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé, kompaktné a presné zariadenie pri prekonávaní všetkých prekážok, aké vie príroda prichystať každému dobrodruhovi.

eTrex 30

Solidný základ: Základný model eTrex 10 vybavený ČB displejom ľahko čitateľným aj na priamom slnku, je riešením pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet, ale nechcú sa ukrátiť o všetky výhody aké ručné GPS prináša. Toto mimoriadne presné GPS je tou správnou „hračkou"

nielen pre goecachera.

Vidieť všetko: Široká škála kompatibilných máp (TOPO, cestných aj námorných) vám na 2,2 palcovom displeji so 65 000 farbami (eTrex20,30) ukáže okolie v divočine, na mori alebo veľkomeste... Stiahnite si aplikáciu Garmin BaseCamp zdarma. Plánujte a spravujte si trasy, body vo svojom počítači na 2D a 3D mapách, nakreslite si jednoducho čiarou váš plánovaný výlet a hneď získate aj údaje o výškovom profile svojej trasy.

Zostaňte v kurze: Garmin eTrex30, aby bol ešte lepší, má okrem všetkých zmienených funkcií aj 3D kompas, ktorý kompenzuje skreslenie v náklone a barometrický výškomer, ktorý je posledným klincom, ktorý pevne „prichytí" vašu pozíciu na mapu.

Geocaching bez poznámok na papieroch: Jednoduché usb pripojenie umožňuje stiahnutie všetkých potrebných údajov o „keškách" priamo do zariadenia a vyraziť na lov. Bezdrôtové zdieľanie údajov medzi kompatibilnými zariadeniami určite využijete pri náhodných alebo plánovaných stretnutiach v prírode.

Všetky technické detaily o zariadeniach Garmin eTrex nájdete na stránke www.garmin.sk

POZOR!!! PRI PRÍLEŽITOSTI UVEDENIA NA TRH model GARMIN eTREX 30 DOSTANETE ZA CENU eTREX 20 !!! Akcia platí len na obmedzené množstvo zásob, tak sa poponáhľajte a kúpte si svoj eTrex čím skôr.

eTrex 20 a eTrex 10

 

 

Naposledy zmenenénedeľa, 20 august 2017 15:48
Pre písanie komentárov sa prihláste

Ďalšie novinky

Turistika

Babia Hora

29. júl 2014

Babia hora je dominantou Hornej Oravy. Spolu s okolitou prírodou vytvára nádhernú scenériu...

Akcie

Akce Vpřed 2010

29. júl 2014

Už tradične sa v apríli zálesáci stretávajú na podujatí, ktoré preverí celé telo, ale aj d...

Výstroj a výbava

Univerzálny batoh neexistuje

21. august 2016

Keď si vyberáte batoh, prvoradé je, koľko za neho chcete zaplatiť. Okrem množstva peňazí j...

Turistika

Čo so sebou na tatranskú túru?

07. október 2011

Rady pre začiatočníkov – nepodceňujte na ceste do hôr výbavu, vyhnete sa omrzlinám, zranen...